Zeytin

Hakkımızda

yalova salep yetiştiricileri a haber röportajı

yesilzeytin.net  e-ticaret sektöründe ilk internet sitemiz olmakla birlikte 2019 yılından bu yana zeytin-zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren butik bir sitedir. Zeytin-zeytinyağı sektöründe tüm firmaların ürünlerini bir arada müşterilerine sunmayı hedefleyen internet sitemiz tüm ürünlerde ücretsiz kargo avantajı sunmaktadır.

2. İnternet sitemiz olan www.siyahzeytin.net internet sitemiz aynı ürünlerde kargo hariç fiyat politikasıyla çoklu alımlarda müşteriye daha avantajlı fiyatlar sunmayı hedeflemiş, ayrıca koli bazlı toptan ürünlerin müşterilere ulaştırılması hedeflenmiştir.

2022 yılına geldiğimizde 3. internet sitemiz www.ucuzlugunadresi.com hizmete açılmış durumdadır. Bu internet sitemiz ile butik konsept dışına çıkarak elektronik ten gıda ya, kozmetik ten gsm aksesuarları ve yaşam kategorisine kadar çok sayıda ürünü sizlere sunmayı hedefledik. Bu internet sitemizde bir pazaryeri olmaktan ziyade tamamen tek depodan arada başka aracı bulunmadan tüm ürünleri kendimiz göndermeyi hedefldik. Yani internet sitemizde başka satıcıların ürünlerini satmasını sağlamak yerine tamamen kendi ürünlerimizi pazarlamayı hedefledik.

Bu arada yeni markamızın patent hakları başvuruları tamamlanmış olup en kısa sürede kendi markamız altında ürünlerimizle sizlerin hizmetinde olacağız.

Her türlü görüş ve önerileriniz için iletisim@yesilzeytin.net adresinden mail ile veya 0850 840 55 03 iletişim merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. (whatsapp iletişim: 0850 840 55 03)

Katıldığımız TV yayınları aşağıda olup umarız bizleri tanımanıza yardımcı olur.

Bir yanıt yazın