Zeytin

Hakkımızda

yalova salep yetiştiricileri a haber röportajı

yesilzeytin.net olarak e-ticaret sektöründe yeni görünmekle birlikte tarımsal faaliyet konusunda oldukça başarılı bir altyapıya sahip olduğumuzu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

2019 yılı bizler için de oldukça verimli geçmekle birlikte yeni yatırımlarımız devam etmektedir. Yeni alışveriş platformumuz yesilzeytin.net yayında.  Tüm altyapı çalışmalarını tamamlayarak e ticaret konusunda daha güçlü bir alyapı ile hizmet vermek adına www.siyahzeytin.net internet sitemizi de yayına aldık. Benzer ürün konsepti olmasına rağmen kargo hariç fiyat politikası ile farklı fiyat avantajlarını sizlere sunmak adına hazırladığımız bir internet sitesidir. 2021 yılı başında 3. e ticaret sitemizin de yayında olacağını hemen belirtelim. www.ucuzlugunadresi.com yakında aramızda olacak.

Biraz da hedeflerimizden bahsetmek gerekirse alan adı ve altyapıları hazır durumda olan sitelerimizin de yayın hayatına başlaması ile birlikte 2021 yılı sonuna kadar 5 internet sitesi ile online pazaryerinde güçlü bir altyapı ile sizlerin hizmetinde olacağız.

Bu arada yeni markamızın patent hakları başvuruları tamamlanmış olup en kısa sürede kendi markamız altında ürünlerimizle sizlerin hizmetinde olacağız.

Her türlü görüş ve önerileriniz için iletisim@yesilzeytin.net adresinden mail ile veya 0850 840 55 03 iletişim merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz. (whatsapp iletişim: 0850 840 55 03)

Katıldığımız TV yayınları aşağıda olup umarız bizleri tanımanıza yardımcı olur.

One thought on “Hakkımızda

Bir cevap yazın